10.05.2025 – DRUŠTVO DIABETIKOV JESENICE OBELEŽILO 40-LETNICO DELOVANJA

V prazničnem vzdušju je Društvo diabetikov Jesenice obeležilo 40 let svojega uspešnega delovanja. Ob tej priložnosti je bila organizirana slavnostna prireditev s čudovitim kulturnim programom, ki je navdušil vse prisotne.

Na dogodku so bila podeljena priznanja najbolj zaslužnim članom in podpornikom društva, ki so s svojim delom pomembno prispevali k razvoju in uspehu društva. Predstavili smo tudi posebno jubilejno knjižico, izdano ob 40-letnici, ki zajema bogato zgodovino, dosežke in utrinke iz delovanja društva skozi desetletja.

Zahvaljujemo se vsem, ki so soustvarjali to pot in se veselimo prihodnjih skupnih korakov za dobrobit oseb s sladkorno boleznijo.

Galerija fotografij